Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Овчинникова: Повоєнне відновлення України має бути зеленим

  • 234
Юлія Овчинникова: Повоєнне відновлення України має бути зеленим

Українці поділяють європейські цінності та прагнення Європейського Союзу і хочуть стати його повноправним членом,
а тому повоєнне відновлення України має бути зеленим.

Про це сказала народна депутатка «Слуги Народу» Юлія Овчинникова під час конференції «Зелене державне управління в контексті демократичного урядування»,
організованої Європейським комітетом з демократії та врядування (CDDG) у співпраці з Ісландським головуванням у Комітеті міністрів.

«Завдяки впровадженню Європейського зеленого курсу має відбутися модернізація та декарбонізація української економіки. Зелений перехід забезпечить більшу економічну ефективність і конкурентоспроможність України на європейському та світовому ринках», – сказала вона.

Юлія Овчинникова переконана, потрібно поставити завдання для досягнення цілей сталого розвитку та виконання міжнародних зобов’язань України, перелічити заходи з мінімізації ризиків для країни, включаючи кліматичні. А також розробити на національному рівні рамкові рекомендації для регіональних та локальних планів розвитку, з урахуванням світового досвіду, додала представниця «Слуги Народу».

«На регіональному рівні треба розробляти плани відбудови на засадах сталого розвитку, що базуватимуться на рекомендаціях національного рівня та будуть враховувати місцеві умови й потреби. Місцеві громади мають шукати місцеві рішення, базуючись на місцевих проблемах, потребах та ресурсах у рамках цілей та обмежень, запроваджених на національному рівні відповідно до планів регіонального розвитку», – підсумувала Юлія Овчинникова.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy