Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Овчинникова обрана до складу Комітету експертів Ради Європи із захисту довкілля через кримінальне право

  • 198
Юлія Овчинникова обрана до складу Комітету експертів Ради Європи із захисту довкілля через кримінальне право

Народну депутатку «Слуги Народу» Юлію Овчинникову обрано до складу Комітету експертів Ради Європи із захисту довкілля через кримінальне право.

Нагадаємо, що перше засідання цього комітету, яке відбулося минулого року у Страсбурзі, було присвячено питанням злочинів проти довкілля. Ця перша зустріч заклала фундамент для подальшої роботи Ради Європи над захистом прав людини на безпечне довкілля, а також притягненням осіб, які вчиняють злочини проти довкілля, до суворої відповідальності.

Комітету експертів Ради Європи із захисту довкілля через кримінальне право, під керівництвом Комітету міністрів та Європейського комітету з проблем злочинності, було доручено розробити нову Конвенцію про захист довкілля за допомогою кримінального права, розповіла Юлія Овчинникова.

«Наразі у Раді Європи триває робота над проєктом оновленої Конвенції про захист довкілля за допомогою кримінального права. На другому засіданні Комітету експертів Ради Європи із захисту довкілля через кримінальне право було презентовано драфт вказаної Конвенції, який, зокрема, містить норми щодо екоциду. Нова Конвенція Ради Європи враховуватиме виклики, що постали перед людством та закладе загальну основу загальноєвропейського екологічного кримінального права», – наголосила представниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy