Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Овчинникова: Литва – стратегічний партнер у відновленні миру на українській землі

  • 8703
Юлія Овчинникова: Литва – стратегічний партнер у відновленні миру на українській землі

Підтримка оборонного напрямку та реформ, розвиток прифронтових територій, співробітництво на муніципальному рівні, а також інвестиції в українські підприємства. Литва була і залишається для України надійним стратегічним партнером.

Про це наголосила народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Овчинникова за підсумками офіційного візиту делегації групи дружби Литовської Республіки з Україною.

У межах візиту у місті Святогірськ відбувся семінар «Україна та НАТО. Розвиток воєнної реформи в Україні. Досвід НАТО». Представники литовської делегації підкреслили значну роль союзних дій: спільне навчання, безпекові проєкти, будівництво інфраструктури та співпраця у сфері новітніх технологій.

«Реформи в Збройних силах України отримують всебічну підтримку від Литовської Республіки. Співпраця охоплює низку напрямів: консультаційну підтримку, розвиток спільних програм підготовки українських військових, надання матеріально-технічної допомоги тощо», – зазначила Юлія Овчинникова.

Учасники делегації також зустрілися із головою Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергієм Гайдаєм в межах офіційного візиту в Україну делегації депутатів групи дружби Литовської Республіки з Україною в Сєвєродонецьку. Ключовими темами під час спілкування стали: ситуація з безпекою і її динаміка на Сході України, наслідки стихійних лих, які нанесли непоправних збитків, соціально-економічне життя на Сході України, тісне литовсько-українське співробітництво на муніципальному рівні, особливо у сферах освіти, науки і медицини, вакцинація громадян та стан справ щодо COVID-19.

Також литовські колеги відвідали Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання «Імпульс» (провідний в Україні розробник, виробник та постачальник високонадійних систем контролю та управління для атомної енергетики s залізниць).
«На базі розробок НВО «Імпульс» випущено понад 20 тисяч систем контролю та управління. Вони введені в експлуатацію у Болгарії, Угорщині, В’єтнамі, Індії, Китаї, Словаччині, Чехії, Фінляндії, Японії. Литовська Республіка є одним з головних партнерів підприємства – щорічно закуповує системи контролю та управління для залізничного транспорту», – розповіла народна депутатка.
Як наголосила Юлія Овчинникова, литовська делегація висловила підтримку українській стороні у стратегії розвитку прифронтових територій. Було досягнуто домовленостей в подальшій співпраці між населеними пунктами Литви та України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy