Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Гришина: влада має оцінити, яка система фінансування науки в університетах дає найкращий результат

  • 4986
Юлія Гришина: влада має оцінити, яка система фінансування науки в університетах дає найкращий результат

Завданням влади є проаналізувати і оцінити, яка система фінансування науки в університетах дає найбільший результат. Про це заявила голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука».

«Усій країні потрібен один результат: щоб наука була не заради науки, а заради практичних результатів і розвитку інновацій, які реально рухатимуть Україну вперед. Тому наше завдання сьогодні – проаналізувати й оцінити, яка система фінансування дає найбільший результат», – вважає Юлія Гришина.

Депутатка також розповіла про напрямки фінансування науки в університетах України. Це конкурсне фінансування проєктів і базове фінансування напрямів за результатами державної атестації закладів вищої освіти.

«Конкурсне фінансування університетів працює вже багато років. І всі, хто має дотичність до закладів вищої освіти, чудово знають цю систему. Вона побудована на тому, що є конкурс МОН, є гранти Національного фонду досліджень, на підставі яких певні наукові програми отримують фінансування в закладах вищої освіти. І є друга, сучасна і нова система фінансування – це базове фінансування за результатами наукової діяльності», – розповіла Гришина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy