Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Гришина: В Україні треба налагодити військові тренування для цивільних

  • 673
Юлія Гришина: В Україні треба налагодити військові тренування для цивільних

Після перемоги держава має подбати про підвищення якості військової освіти, додаткові заохочення студентів військових вишів, а також налагодити процес відповідних тренувань для цивільних людей.

Про це написала голова підкомітету з питань вищої освіти, народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина у своєму блозі «Школа війни. Які уроки має винести українська система освіти» для Цензор.нет.

«Окрім підвищення якості, власне, військової освіти, треба подумати про заохочення студентів. Стажування за кордоном, міжнародне співробітництво, гарантія працевлаштування за спеціальністю із гідною зарплатою – все це підвищить престиж військових вишів. Крім того, ми повинні налагодити процес відповідних тренувань для цивільних людей. Адже з таким сусідом Україна повинна буде мати не лише регулярну армію, а й резерви», – наголосила вона.

Ще одним пріоритетом Юлія Гришина вважає посилення міжнародної співпраці.

Зокрема, депутати готують спеціальну ініціативу – візити до країн, які приймають найбільше тимчасових переселенців з України. Вони спілкуватимуться з представниками влади, діаспори, самими переселенцями. До програми візитів обов’язково увійдуть школи та дитсадки.

«По-перше, ми хочемо подивитися, в яких умовах навчаються наші діти. Та сприяти створенню в деяких школах спеціальних українських класів з українською мовою викладання. Таку можливість вже розглядає, зокрема, Румунія. По-друге, ми хочемо використати європейський досвід для розвитку післявоєнної української освіти. Україна наближається до членства в Євросоюзі, а Євросоюз – це передусім про європейські стандарти в кожній сфері життя», – пояснила вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy