Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Гришина: Світовий банк виділить 100 млн дол на стипендії українським студентам

  • 7740
Юлія Гришина: Світовий банк виділить 100 млн дол на стипендії українським студентам

Світовий банк виділить Україні 100 мільйонів доларів на виплати стипендій студентам закладів вищої освіти. Це новий компонент у спільному проєкті МОН України та Світового банку для відшкодування бюджетної програми уряду у секторі вищої освіти.

Про це повідомила голова підкомітету з питань вищої освіти, народна депутатка від “Слуги Народу” Юлія Гришина.

«Ця допомога дозволить виплачувати академічні стипендії для 172 тисяч студентів та соціальні стипендії для 50 тисяч студентів стипендіальних програм протягом поточного навчального року. Через вторгнення РФ багато родин втратили можливість підтримувати освіту своїх дітей. Тому стипендії — вкрай необхідне додаткове джерело доходу для студентів, особливо для дітей з бідних сімей», – розповіла депутатка.

Вона також нагадала, що днями Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 7133, який гарантує освітянам роботу і безперебійну виплату зарплати, а студентам – виплату стипендій і надання гуртожитків.

«Закон передбачає, що студентам, працівникам закладів освіти, наукових установ, зокрема тим, що були змушені тимчасово змінити місце проживання через війну, гарантується: освітній процес у дистанційній або в будь-якій іншій безпечній формі; збереження місця роботи, середнього заробітку, виплата стипендії та інших виплат, передбачених законодавством; місце проживання (пансіон, гуртожиток) та в разі потреби – забезпечення харчуванням», – зазначила Юлія Гришина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy