Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Гришина: Створення Президентського університету допоможе розвивати економіку України

  • 4893
Юлія Гришина: Створення Президентського університету допоможе розвивати економіку України

Проєкт «Президентський університет» – це не лише створення нового закладу вищої освіти, а й можливість побудувати нові суспільні відносини, що об’єднають українських вчених, викладачів та молодь, щоб здійснювати сучасні наукові дослідження, продукувати винаходи. У результаті це допоможе розвивати економіку та рухати нашу Україну вперед.

Про це наголосила народна депутатка від «Слуги Народу», членкиня Комітету з питань освіти Юлія Гришина під час круглого столу «Створення тематичних робочих груп зі складу провідних науковців НАН України з наукових напрямів Президентського університету», що відбувся за участі провідних українських вчених, науковців та заступників міністра освіти та науки.

«Ми обговорили зміст освітньо -наукових програм, створюваних разом із українськими науковцями, за якими потім здійснюватиметься навчання в університеті – за основними 6 напрямами. Це буде унікальний науково-освітній заклад із дослідницькою складовою, з великою кількістю лабораторій, з можливістю проведення досліджень, із залученням наших науковців», – переконана вона.

Під час зустрічі був представлений та затверджений склад експертних груп, які формуватимуть освітні програми спеціальностей, за якими здійснюватиметься підготовка в університеті.

«Вкрай важливо, щоб вітчизняні науковці стали основою, на якій розбудовуватиметься Президентський університет. Це дійсно крок уперед для системи вищої освіти України, для підтримки розвитку науки та для об’єднання науковців», – додала Юлія Гришина.

За словами першого заступника міністра освіти і науки України Андрія Вітренка, створення такого закладу дозволить на основі знань і навичок наших вчених створювати інноваційні продукти.

Нагадаємо, у червні уряд України затвердив концепцію реалізації проєкту «Президентський університет». Мета проєкту – створення університету, що поєднує високоякісну освіту, сучасні дослідження та інноваційну діяльність шляхом інтеграції з академічною наукою, високотехнологічними компаніями (концепція «трикутника знань»). Проєкт дозволить забезпечити наукові установи, державні органи та інноваційний бізнес молодими фахівцями з високим рівнем підготовки.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy