Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Гришина розповіла, як забезпечити дітям місця у садочках

  • 5352
Юлія Гришина розповіла, як забезпечити дітям місця у садочках

Кожна дитина матиме гарантоване право здобути дошкільну освіту в тому садочку, який є найбільш доступним за місцем її проживання.

Про це наголосила народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина, коментуючи законопроєкт №4604, який парламент ухвалив за основу.

«Проблема зарахування дітей до садочків існує давно. Ще у 2018 році уряд з місцевою владою обіцяли ліквідувати черги, проте це питання досі не вирішено. Наприклад, у Києві батьки, які ще у вересні зареєстрували свою дитину, – досі у черзі. Друга проблема – відсутність територіальної прив’язки місця проживання до садочка. Ця проблема шкодить мешканцям мікрорайону, які не можуть зарахувати свою дитину в садочок, бо там вже є діти, які живуть в інших районах. Це ненормальна ситуація, коли вам треба зранку долати до садочка велику відстань», – пояснила вона.


Також законопроєктом передбачається:

  1. Право дитини здобувати дошкільну освіту у державному або комунальному закладі, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина. Гарантується також право батьків дитини обрати інший заклад дошкільної освіти відповідно до законодавства;
  2. Визначити черговість зараховування дітей до закладів дошкільної освіти:
  • у першу чергу зараховуються всі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому дошкільному закладі, чи дітьми його працівників;
  • у другу чергу на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу дошкільної освіти.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy