Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Гришина розповіла, як навчатимуться студенти у новому році

  • 657
Юлія Гришина розповіла, як навчатимуться студенти у новому році

Розпочати навчання для студентів старших курсів орієнтовно з 15 серпня 2022 року, а також використовувати суботні дні в теплу частину року. Такі рекомендації надало Міністерство освіти і науки України для вищих навчальних закладів.

Про це сказала голова підкомітету з питань вищої освіти комітету з питань освіти, науки та інновацій, народна депутатка «Слуги Народу» Юлія Гришина.

«У листі МОН передбачив декілька важливих рекомендацій для закладів під час роботи у новому навчальному році 2022/23. Зокрема, для студентів перших курсів закладів освіти на основі повної загальної середньої освіти (після 11 класів) – від 15 вересня і не пізніше 1 жовтня. Магістрам також рекомендують розпочати навчання не пізніше 1 жовтня. Окрім того, зимову заліково-екзаменаційну сесію пропонують завершити до кінця листопада», – розповіла вона.

Стосовно другого семестру, то його пропонують розпочати не раніше 15 лютого 2023 року. А в теплі місяці МОН радить використовувати для навчання суботу, додала член освітнього комітету.

Водночас Гришина наголошує: це лише рекомендації. Головне – це безпека студентів та викладачів, тож керівництво вишів самостійно прийматиме рішення про графік та умови навчання.

Також у МОН назвали пріоритети у діяльності закладів освіти – сприяння обороні України, зокрема всебічна підтримка працівників та здобувачів освіти, які зі зброєю в руках встали на захист Батьківщини.

«Наступним пріоритетом є гарантування безпечних умов навчання та праці для усіх учасників освітнього процесу, зокрема з урахуванням досвіду роботи закладів освіти в умовах воєнного часу. Також важливо забезпечувати якість освіти, яка буде впливати на наші перспективи: від кожної родини до всієї країни», – підсумувала Юлія Гришина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy