Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Гришина про скасування ЗНО-2022: Україна забезпечить абітурієнтам прозорий вступ до університетів і нормальний навчальний процес

  • 11691
Юлія Гришина про скасування ЗНО-2022: Україна забезпечить абітурієнтам прозорий вступ до університетів і нормальний навчальний процес

Найближчим часом Верховна Рада розгляне законопроєкт про скасування ЗНО, ДПА та вступних іспитів до магістратури цього року. Попри це Україна гарантовано забезпечить абітурієнтам прозорий вступ до університетів і нормальний навчальний процес.

На цьому наголосила голова підкомітету з питань вищої освіти, депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина. Вона запевнила, що альтернативою ЗНО стане прозора та справедлива система, яка унеможливить «ручний» режим зарахування студентів до закладів вищої освіти.

«На жаль, через війну провести ЗНО у звичайному вигляді поки що немає можливості. Тому ми розглядаємо його скасування – одноразово, лише у 2022 році. Натомість ми опрацьовуємо алгоритм, за яким наші абітурієнти вступатимуть до закладів вищої освіти – із застосуванням інформаційних технологій, аби повністю уникнути «ручного режиму» зарахування до закладів вищої освіти. Це точно не будуть звичайні вступні іспити до університетів. Ми не будемо повертатися до старої системи», – наголосила депутатка.

За її словами, рішення про скасування ЗНО є вимушеним, адже наразі немає можливості забезпечити належну підготовку всіх без виключення абітурієнтів до тестування.

Юлія Гришина додала, що всі охочі абітурієнти зможуть вступити до українських ЗВО та навчатися тут.

«Діти матимуть можливість навчатися в закладах вищої освіти в Україні. Тому не потрібно нікуди їхати вступати за кордон. Україна гарантовано забезпечить всім своїм абітурієнтам прозорий вступ до закладів вищої освіти та нормальний навчальний процес», – зазначила очільниця профільного підкомітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy