Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Гришина: мер Києва має сприяти розслідуванню, а не атакувати правоохоронців, приховуючи корупцію

  • 9635
Юлія Гришина: мер Києва має сприяти розслідуванню, а не атакувати правоохоронців, приховуючи корупцію

Слідчі дії у справі про корупцію в київській владі відбуваються в межах законодавства. Замість того, щоб всіляко заважати правоохоронцям, мер європейської столиці мав би сприяти розслідуванню, вважає народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина.

«Сьогодні СБУ і ДФС проводили слідчі дії в будинку, де проживає Кличко. Зовсім в іншій справі і зовсім в іншій квартирі. Але мер так сильно наполягає, що приходили саме до нього, та атакує правоохоронців, ніби боїться будь-якої їхньої появи поруч себе. Це й не дивно, якщо Віталій Кличко роки у міській владі використовував не для того, щоб боротися з махінаціями, а для того, щоб “дружити” з махінаторами», – наголошує Юлія Гришина.

Вона нагадала, що вже встановлено порушень і зловживань на десятки мільйонів гривень. А корупція у структурах міської влади та схеми на комунальних підприємствах неодноразово розслідувалися журналістами.

Юлія Гришина також закликала міського голову Києва чесно повідомити всі обставини щодо діяльності осіб, які отримали підозри та є фігурантами кримінальних проваджень за фактами махінацій у комунальних підприємствах Києва та у структурах міської влади.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy