Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Гришина: Львівська область першою з регіонів запровадить стратегію розвитку освіти дорослих

  • 349
Юлія Гришина: Львівська область першою з регіонів запровадить стратегію розвитку освіти дорослих

Львівська область першою з регіонів України підписала меморандум про взаємодію в сфері освіти дорослих і започаткувала роботу над стратегією її розвитку.

Про це повідомила голова підкомітету з питань вищої освіти, народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина, яка є співавтором законопроєкту «Про освіту дорослих» та одним з підписантів меморандуму.

Меморандум також підписали: голова Львівської ОВА Максим Козицький, директор Української асоціації освіти дорослих Микита Андрєєв та директор представництва DVV International в Україні Олег Смірнов.

«Тільки за офіційними даними на Львівщині живуть понад 250 тисяч переселенців. Серед переселенців у місті Львові лише близько 30% мають роботу. Причому люди хочуть працювати! Але як працевлаштуватися на заході Україні, якщо ти роками був металургом на «Азовсталі»? А 70% переселенців у Львові – це вихідці саме з промислових областей – Донецької, Луганської, Харківської», – сказала Юлія Гришина.

Вона також зауважила, що Львівська область ще до великої війни була серед лідерів у освіті дорослих. Депутатка сподівається, що стратегію буде ухвалено найближчим часом. А парламент, зі свого боку, проголосує у другому читанні законопроєкт «Про освіту дорослих».

Максим Козицький зауважив, що Львівська область упродовж багатьох років активно займається розвитком освіти дорослих. Наприклад, заклади професійно-технічної освіти надають освітні послуги з перекваліфікації.

«Наші заклади освіти, бібліотеки, центри зайнятості мають великий потенціал, який ми плануємо використати, щоб навчання позитивно впливало на професійне зростання, рівень життя людей, їхню безпеку і здоров’я. Це також можливість для всіх, хто втратив роботу або задумується про зміну професійної сфери у зрілому віці, здобути знання, які допоможуть успішно прийняти цей виклик», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy