Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Гришина: Італія може допомогти Маріупольському державному університету

  • 504
Юлія Гришина: Італія може допомогти Маріупольському державному університету

Італія зацікавлена у допомозі Маріупольському державному університету, який тимчасово переїжджає до Києва.

Про це повідомила очільниця підкомітету з питань вищої освіти, народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина. Відповідне питання вона підняла під час перемовин з італійською делегацією.

«Маріупольський державний університет переміститься на базу Київського національного університету будівництва і архітектури, який очолює Петро Куліков. Зараз ми збираємо кошти на облаштування вишу. Я підняла це питання під час перемовин з італійською делегацією. Ідея зацікавила наших партнерів. Сподіваюся, незабаром вийдемо на конкретні домовленості», – розповіла вона.

Юлія Гришина додала, що КНУБА надав для Маріупольського державного університету навчальний корпус та місця в гуртожитках. Зараз триває кампанії з фандрейзингу для МДУ. Серед основних потреб – створення комфортних умов для студентів й викладачів з Маріуполя, ремонт та технічне оснащення виділеного адміністративно-навчального корпусу.

«Важливо, що Маріупольський державний університет ідентифікує себе як центр трансформації громади. Він стане серцем Маріуполя в Києві. Також на базі вишу буде відкрито спеціальний центр по роботі з переселенцями», – сказала депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy