Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Гришина: Естонські університети активно підтримують українських студентів у зв’язку з нападом Росії

  • 6244
Юлія Гришина: Естонські університети активно підтримують українських студентів у зв’язку з нападом Росії

Найбільший та найстаріший в Естонії заклад вищої освіти –Тартуський університет – створив стипендіальний фонд для збору та направлення пожертв на підтримку навчання українських студентів.

Про це розповіла голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина.

За її словами, подати заявку на отримання стипендії можуть громадяни України, які навчаються на бакалавраті або магістратурі Тартуського університету. Максимальний розмір стипендії – 2000 євро. Загалом нині в університеті працюють або навчаються 146 українців.

«Ректор університету Томас Ассер назвав їхнім обов’язком надати всю необхідну підтримку українським студентам, щоб вони могли почуватися в безпеці як у ці надзвичайно складні часи, так і щодо свого майбутнього. Зробити пожертви можуть компанії та приватні особи на вебсайті фонду», – додала Юлія Гришина.

Вона подякувала за підтримку Тартуському університету та всім університетам Естонії. Юлія Гришина нагадала, що всі вони призупинили співпрацю з російськими і білоруськими закладами вищої освіти та науковими установами і засудили військовий напад Росії на Україну.

«У Тартуському університеті також активно надають психологічну підтримку українським викладачам і студентам. Студенти Талліннського університету формують групу волонтерів для збору благодійних внесків на гуманітарну допомогу українським студентам, а сам університет надає можливості навчання за різними програмами», – додала депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy