Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Гришина: Діти з тимчасово окупованих територій зможуть отримати українську освіту

  • 599
Юлія Гришина: Діти з тимчасово окупованих територій зможуть отримати українську освіту

В Україні працюють над створенням умов для того, щоб молодь з тимчасово окупованих територій та діти-переселенці змогли здобувати українську освіту. Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина.

«Передусім хочу заспокоїти батьків: кожен учень із тимчасово окупованих територій зможе отримати атестат. Для цього на підконтрольній території достатньо звернутися до місцевого департаменту освіти та науки та отримати у будь-якій школі. Якщо немає такої можливості, це можна зробити на онлайн-платформах «Атмосферна школа», «Оптіма» та інших. Повний перелік можна подивитися на сайті МОН», – пояснила Гришина.

Також вона просить звернути увагу тих, хто не може виїхати на підконтрольну територію для складання національного мультипредметного тесту (МНТ), що Міносвіти забезпечить додаткову сесію тестування та додаткові можливості для вступу – із вересня і до кінця 2022 року.

«Дітей, які мають статус внутрішнього переселенця, за можливістю будуть переводити на вакантні місця державного або регіонального замовлення. Триває робота над алгоритмом застосування квот для всіх дітей, які наразі перебувають на тимчасово окупованих територіях», – сказала Гришина.

Також, за її словами, зараз напрацьовують варіанти пропозицій приватних закладів освіти для дітей з тимчасово окупованих територій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy