Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Гришина: Абітурієнтів допускатимуть до ЗНО, навіть в разі втрати документів

  • 671
Юлія Гришина: Абітурієнтів допускатимуть до ЗНО, навіть в разі втрати документів

Кожен абітурієнт отримає рівний доступ до тестування, навіть в разі втрати документів в результаті військової агресії росії проти України.

Про це повідомила в ефірі Радіо НВ голова підкомітету з питань вищої освіти, народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина.

«Ніхто не буде позбавлений доступу до тестування. Наразі розробляється чіткий алгоритм ідентифікації абітурієнта на вході до центрів тестування», – розповіла вона.

За словами Юлії Гришиної, тестування проходитиме у декілька сесій – дві у липні та одна у вересні.

«Ясна річ, що в умовах війни ми не можемо визначити якийсь один день. Тому тестування будуть проводити декілька разів на тиждень. Так кожен абітурієнт зможе приїхати в зручну для нього дату і скласти мультипредметний тест там, де зможе», – сказала народна депутатка.

У тесті буде 60 завдань: по 20 на кожен предмет (українська мова, математика, історія України) – на все дається 90 хв. У разі повітряної тривоги, абітурієнти організовано виходитимуть в безпечні місця, зауважила Юлія Гришина.

Нагадаємо, попри воєнний стан вступна кампанія-2022 не скасовується. Замість традиційного ЗНО абітурієнти складатимуть його спрощений аналог – національний мультипредметний тест (НМТ): це завдання з української мови, математики, історії України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy