Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Гришина: Абітурієнтам з тимчасово окупованих територій спростять вступ на магістратуру

  • 71
Юлія Гришина: Абітурієнтам з тимчасово окупованих територій спростять вступ на магістратуру

Міністерство освіти і науки України спростить вступ на магістратуру для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій.

Про це повідомила голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій, народна депутатка від фракції «Слуга Народу» Юлія Гришина.

За її словами, міністерство вже готує проєкт наказу «Про внесення змін до Порядку прийому для здобуття вищої освіти у 2024 році».

«Документ передбачає вступ абітурієнтів з тимчасово окупованих територій на магістратуру до українських закладів вищої освіти без складання єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування при вступі на спеціальності, яким надається особлива підтримка», – розповіла Гришина.

Парламентарка нагадала, що у березні вона надіслала відповідне депутатське звернення Прем’єр-міністру Денису Шмигалю та віцепрем’єрці, міністерці з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірині Верещук, через те, що цього року Міносвіти змінило умови – вступники з ТОТ тепер мають приїхати на підконтрольну Україні територію і скласти іспити – ЄФВВ і ЄВІ.

«У депутатському зверненні звертала увагу на необхідність надати цю можливість усім, незалежно від спеціальності. Бо ми маємо боротися за кожного українця і максимально зберегти здобувачів у нашій системі освіти! Дякую усім причетним, хто зробив свій внесок у справу», – підсумувала Юлія Гришина.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy