Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Юлія Діденко: реабілітація ветеранів має бути комплексною і проводитись як зараз, так і після Перемоги

  • 104
Юлія Діденко: реабілітація ветеранів має бути комплексною і проводитись як зараз, так і після Перемоги

Реабілітація ветеранів та їх реінтеграція у цивільне життя має проводитися як зараз, так і після Перемоги. При цьому важливо застосовувати комплексний підхід, який включає фізичну й психологічну реабілітацію. Адже по завершенню війни кількість ветеранів та членів їхніх сімей за прогнозами може зрости до 4-5 млн осіб.

Про це зазначила народна депутатка від «Слуги Народу», менторка руху Зе!Жінки на Одещині Юлія Діденко, яка взяла участь в регіональному спортивному форумі ветеранів «Сильні України» в Одесі.

«У цьому процесі спорт і психологічне відновлення – це дві сторони однієї медалі, оскільки у процесі реабілітації, окрім відновлення фізичної форми, відбувається формування соціальних зв’язків, розвивається відчуття себе частиною команди, що своєю чергою допомагає подолати відчуття ізоляції і самотності», – сказала вона.

Юлія Діденко також повідомила, що Міністерство у справах ветеранів України розробило флагманський проєкт «Розвиток спорту для ветеранів» –  на виконання Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року, яку ініціювала Перша Леді Олена Зеленська.

Проєкт передбачає створення комплексної системи залучення ветеранів та членів їхніх родин до занять різними видами спорту, в тому числі адаптивними; розширення мережі безбар’єрних закладів, які враховують потреби ветеранів й ветеранок – осіб з інвалідністю – в містах та регіонах; забезпечення підготовки відповідних фахівців (тренерів) з видів адаптивного спорту тощо.

Нагадаємо, 17 березня в Одесі пройшли змагання серед ветеранів «Сильні України». Захід зібрав понад 150 учасників, які змагалися у чотирьох адаптивних дисциплінах: веслування на тренажері, жим лежачи, аеробайк та ривок гирі. Організаторами виступила ГО «Федерація стронгмену України» (ФСУ) та Одеський державний університет внутрішніх справ за підтримки народного депутата від «Слуги Народу» Олексія Леонова, голови Одеської обласної ради від партії «Слуга Народу» Григорія Діденко, а також меценатів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy