Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Європейський роумінг за домашніми тарифами: Сергій Штепа розповів про деталі законопроєкту щодо єдиної роумінгової зони з ЄС

  • 71
Європейський роумінг за домашніми тарифами: Сергій Штепа розповів про деталі законопроєкту щодо єдиної роумінгової зони з ЄС

Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт №10265, що передбачає створення єдиної роумінгової зони з Європейським Союзом за принципом «Roam-Like-At-Homе» («Роумінг як удома»).

Про це розповів народний депутат від «Слуги Народу», заступник голови Комітету ВР з питань цифрової трансформації Сергій Штепа.

«Після підписання цього законопроєкту й завершення всіх процедур спільно з Євросоюзом українці, які перебуватимуть на території ЄС, зможуть користуватися послугами роумінгу за домашніми національними тарифами, не сплачуючи додатково за послуги роумінгу. Так само як і мандрівники з Європи, які перебуватимуть на території України, зможуть користуватися послугами зв’язку теж за своїми національними тарифами», – пояснив політик.

За його словами, це дуже важливий крок для європейської інтеграції України, адже створюється єдиний цифровий ринок із ЄС.

«Крім того, такий підхід значно покращить інвестиційний клімат в Україні. Наші оператори мобільного зв’язку зможуть співпрацювати з європейськими колегами за єдиними принципами й нормами. Переконаний, що це матиме позитивний вплив на економічну ситуацію в Україні», – наголосив Сергій Штепа.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy