Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Європейські стандарти у галузі хмелярства: Рада ухвалила законопроєкт

  • 85
Європейські стандарти у галузі хмелярства: Рада ухвалила законопроєкт

Верховна Рада підтримала в першому читанні проєкт Закону «Про хміль та хмелепродукти» №9234-д. Документ імплементує 5 базових актів права Європейського Союзу та його ухвалення забезпечить виконання ще одного зобов’язання України перед ЄС в сфері сільського господарства.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

За його словами, основна мета законопроєкту — використання європейського підходу до регулювання галузі хмелярства та створення підґрунтя для експорту українського хмелю та похідних продуктів на ринок ЄС.

«Положеннями законопроєкту передбачено рівні умови для виробництва і обігу хмелю та хмелепродуктів аналогічні до сучасних правил в країнах ЄС та буде спрощено вихід хмелепродуктів на міжнародні ринки. Також пропонується запровадити сертифікацію, пакування, маркування хмелепродукції та контроль відповідно до вимог ЄС», – уточнив парламентар.

Крім того, додав він, реалізація законопроєкту забезпечить:
– підвищення якості хмелепродуктів;
– спрощення експорту українського хмелю та хмелепродуктів на ринки ЄС;
– підвищення конкурентності нашої продукції на світових ринках.

«Враховуючи європейський підхід до регулювання галузі, впровадження таких норм дасть змогу українським виробникам простіше виходити на європейські ринки та сприятиме збільшенню посівів під хмелем», – підсумував очільник аграрного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy