Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Європейська партія ALDE закликала збільшити військову та фінансову допомогу Україні

  • 239
Європейська партія ALDE закликала збільшити військову та фінансову допомогу Україні

У річницю повномасштабного російського вторгнення в Україну Бюро партії Альянс лібералів та демократів за Європу (ALDE) виступило із заявою на підтримку України та закликом продовжити та збільшити допомогу.

«Партія ALDE продовжує закликати до негайного припинення невиправданого насильства, яке призвело до численних військових злочинів, зокрема нападів на цивільне населення, страт та інші жахливі дії. Ми закликаємо вивести російські війська з усієї території України, включно з Кримом. Ми закликаємо наших партнерів продовжувати, а за потреби посилити, свою поточну військову та фінансову підтримку українському уряду та її народу», – йдеться в офіційній заяві Бюро партії.

В ALDE наголосили, що прем’єр-міністри, комісарі та лідери національних партій-членів Альянсу були рішучими прихильниками України в Європі, закликаючи до посилення санкцій проти Росії та більшої оборонної підтримки української боротьби за свободу.

«Ми також продовжуватимемо працювати з нашими українськими партіями-членами, щоб бути сильним голосом України в Європі та світі. Усі війни закінчаться, і ця теж. І ми знову закликаємо до справедливого миру на умовах, визначених нашими українськими союзниками», – підсумували в Альянсі лібералів та демократів за Європу

Нагадаємо, АLDE – європейська партія, що складається з ліберальних та ліберально-демократичних партій, які діють у країнах ЄС. На національному рівні партії-члени АLDE беруть участь в урядах 12 з 27 країн ЄС. Політична партія «Слуга Народу» також є членом АLDE.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy