Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Європейська партія ALDE ухвалила резолюція на підтримку України

  • 93
Європейська партія ALDE ухвалила резолюція на підтримку України

Рада ALDE Party – Liberals and Democrats for Europe схвалила резолюцію «Про необхідність тривалої військово-політичної підтримки України», ініційовану партією «Слуга Народу». Про це повідомила заступниця голови парламентської фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

«Резолюція зазначає, що стала військова підтримка України є запорукою Перемоги України над росією, а санкції проти агресора мають бути і надалі посилені та повністю імплементовані», – сказала Кравчук.

Вона додала, що особливу увагу резолюція приділяє підтримці Формули миру України. Зокрема документ нагадує, що інавгураційний Саміт миру у Швейцарії отримав безпрецедентну підтримку 101 держави та міжнародної організації з усіх континентів та регіонів світу і визнає Формулу миру єдиним шляхом до справедливого і тривалого миру в Україні.

Також резолюція закликає:

✅ Підтримати повну імплементацію української Формули миру як передумову європейської безпеки;

✅ Вжити заходів для збільшення військової підтримки України та прискорення відповідних поставок;

✅ Позбавити Росію інструментів ведення війни шляхом посилення санкцій, включаючи цільові санкції щодо її тіньового флоту, експортного контролю та протидії їх обходу;

✅ Шукати всі законні шляхи, щоб заморожені активи росії могли бути повністю використані в інтересах України;

✅ Сприяти міжнародному співробітництву з метою повернення українських дітей.

«Дуже важливі та актуальні положення на підтримку нашої держави. Дякую колегам за підтримку резолюції! Працюємо з партнерами задля втілення її в реальність», – підсумувала Кравчук.

Нагадаємо, АLDE – європейська партія, що складається з ліберальних та ліберально-демократичних партій, які діють у країнах ЄС. На національному рівні партії-члени АLDE беруть участь в урядах 12 з 27 країн ЄС. До лібералів належить і президент Європейської ради Шарль Мішель. Політична партія «Слуга Народу» також є членом АLDE.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy