Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Європейська партія ALDE ухвалила резолюції на підтримку України

  • 454
Європейська партія ALDE ухвалила резолюції на підтримку України

Рада Альянсу лібералів та демократів за Європу (ALDE), у засіданні якої взяли участь представники політичної партії «Слуга Народу», ухвалила дві важливі резолюції стосовно російського вторгнення в Україну.

«Оскільки російська федерація відкрито та систематично нехтує міжнародно-правовими зобов’язаннями, використання заморожених російських активів для відновлення України є єдиним життєздатним варіантом гарантувати, що рф понесе відповідальність за свої звірства», – йдеться в одній з резолюцій.

Наразі йдеться про $500 млрд російських державних та приватних активів, зокрема $350 млрд заморожених активів центробанку рф, які зберігаються в США, Великій Британії та країнах ЄС.

«Ця резолюція важлива для нас, адже ALDE закликала впливати на національні уряди держав-членів ЄС, щоб визначити та встановити правові механізми й процедури використання конфіскованих російських активів для відновлення та відбудови України», – пояснила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Друга ухвалена резолюція стосується притягнення російської військово-політичної верхівки до відповідальності за сексуальне насильство під час російського вторгнення в Україну.

«Притягнути росію, включно з політичними та військовими лідерами, до відповідальності за сексуальне та гендерне насильство, вчинене проти українців, за допомогою спеціального міжнародного трибуналу за злочин агресії рф проти України», – йдеться у резолюції.

Крім того, в ALDE закликали об’єднати зусилля для створення попередніх програм реабілітації, підтримки та компенсації для жертв сексуального насильства під час війни в Україні в тісній співпраці з українською владою та місцевими неурядовими організаціями.

«Дякую друзям з ALDE за постійну підтримку. Дякую українським делегатам, які піднімають ці питання на важливий політичний рівень», – сказала очільниця «Слуги Народу».

Нагадаємо, АLDE – європейська партія, що складається з ліберальних та ліберально-демократичних партій, які діють у країнах ЄС. На національному рівні партії-члени АLDE беруть участь в урядах 12 з 27 країн ЄС. Політична партія «Слуга Народу» також є членом АLDE.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy