Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Європейська партія ALDE ухвалила ініційовану «Слугою Народу» термінову резолюцію

  • 254
Європейська партія ALDE ухвалила ініційовану «Слугою Народу» термінову резолюцію

У Брюсселі з’їзді ALDE Party – Liberals and Democrats for Europe прийняв термінову резолюцію «Забезпечення стабільної та передбачуваної підтримки України».

Про це повідомила заступниця голови фракції та голова делегації «Слуги Народу» Євгенія Кравчук.

«Документ ініціювала наша партія «Слуга Народу». Важливо, що ALDE нагадала про Резолюцію Європейського парламенту від 29 лютого 2024 року, яка закликає ЄС і НАТО надавати Україні військову підтримку у розмірі не менше 0,25% свого ВВП щорічно для протидії російській агресії», – зауважила Кравчук.

За її словами, Конгрес закликав ЄС та держави-члени збільшити військову підтримку України, включаючи надання винищувачів, ракет дальнього радіуса дії та боєприпасів. Також резолюція містить заклик працювати над створенням фінансового рішення для України відповідно до згаданої резолюції Європарламенту.

«Крім того, резолюція пропонує урядам держав-членів та ЄС включити Україну в європейську оборонну структуру, зокрема, для спільного виробництва. А також розробити механізм для арешту всіх заморожених російських активів і перенаправити їх в Україну на її відбудову та компенсації жертвам сексуального насильства та депортованим дітям», – зазначила парламентарка.

Вона додала, що на з’їзді прийняли нагальну резолюцію, ініційовану британськими партнерами, яка визнає президентські «вибори» в росії фальсифікацією та закликає визнати їх нелегітимними.

Нагадаємо, АLDE – європейська партія, що складається з ліберальних та ліберально-демократичних партій, які діють у країнах ЄС. На національному рівні партії-члени АLDE беруть участь в урядах 12 з 27 країн ЄС. До лібералів належить і президент Європейської ради Шарль Мішель. Політична партія «Слуга Народу» також є членом АLDE.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy