Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Європейська партія ALDE прийняла резолюції на підтримку України – Євгенія Кравчук

  • 334
Європейська партія ALDE прийняла резолюції на підтримку України – Євгенія Кравчук

За підсумками Конгресу Альянсу лібералів і демократів за Європу (ALDE) ця європейська партія ухвалила низку резолюцій на підтримку України, які ініціювала «Слуга Народу». Про це повідомила заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

«Приємно не тільки чути слова підтримки іноземних колег, але й бачити на практиці, що весь цивілізований світ з нами», – заявила Кравчук.

Серед найголовніших прийнятих на Конгресі ALDE рішень вона назвала резолюцію із закликом до держав-членів ЄС підтримати заснування спецтрибуналу для засудження злочину агресії рф проти України, а також резолюції на підтримку жертв сексуального насильства під час війни та про допомогу переміщеним через російську агресію громадянам.

«Крім того, ALDE прийняла резолюцію про швидкий і безперешкодний процес інтеграції України до ЄС, це має стати ключовим елементом для забезпечення довготривалого миру та стабільності», – додала заступниця голови фракції «Слуга Народу».

За її словами, ця резолюція підтримує реалізацію Формули миру України Президента Володимира Зеленського, а також пропонує об’єднати зусилля для забезпечення прискореного вступу України до НАТО, ЄС та допомоги Україні у післявоєнній відбудові.

«Також в ALDE пропонують прискорити підготовку початку переговорів про вступ України до ЄС, бажано до кінця цього року», – підсумувала Кравчук.

Нагадаємо, АLDE – європейська партія, що складається з ліберальних та ліберально-демократичних партій, які діють у країнах ЄС. На національному рівні партії-члени АLDE беруть участь в урядах 12 з 27 країн ЄС. До лібералів належить і президент Європейської ради Шарль Мішель. Політична партія «Слуга Народу» також є членом АLDE.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy