Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Європарламентарі наголошують на необхідності надавати більше допомоги Україні

  • 83
Європарламентарі наголошують на необхідності надавати більше допомоги Україні

Представники політичної групи Європарламенту Renew Europe наголосили на необхідності керівникам держав у Європі надавати більше допомоги Україні в плані різних засобів оборони, надання ракет тощо. А також підтримувати Україну в політичному, економічному та безпековому плані.

Про це зазначила французька політикиня, депутатка Європарламенту, очільниця групи Renew Europe в Європарламенті Валері Айєр під час брифінгу європейських депутатів та народних депутатів «Слуги Народу», де було презентовано «Позиційний документ з європейської безпеки», розроблений Renew Europe.

«Війна, яку проводить росія проти України, має бути зупинена. Ми дуже воліємо про те, щоб в цій війні Україна отримала якомога швидшу перемогу. Це війна стосується не лише України, а також стосується безпеки Європи, це загроза спокою та миру в Європі», – зазначила вона.

Євродепутатка також зауважила, що постійні зустрічі членів групи Renew Europe з представниками «Слуги Народу» дають надію на те, що «ми зможемо пришвидшити процес вступ України до ЄС, це наше завдання, бо Україна – це Європа і ми бачимо її як члена цієї спільноти».

«Також наразі постає питання стосовно реконструкції України. Для цього наша група робить все можливе, щоб збирати інвесторів, усіх, хто може розв’язувати питання стосовно інвестицій, щоб вони посприяли в вирішенні якомога скоріше відбудові інфраструктури», – розповіла вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy