Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Європарламент ухвалив резолюцію про створення трибуналу у справі про злочин агресії проти України, а також довкілля

  • 233
Європарламент ухвалив резолюцію про створення трибуналу у справі про злочин агресії проти України, а також довкілля

Європейський парламент ухвалив резолюцію про створення трибуналу у справі про злочин агресії проти України. Документ також містить пункти щодо шкоди нанесеної довкіллю та необхідності їх відшкодування

“Європарламент підтримав рекомендацію Генасамблеї ООН, як перший крок до створення державами-членами ООН у співпраці з Україною міжнародного реєстру збитків нанесених нашій державі, у тому числі за довготривалу та серйозну шкоду, завдану довкіллю та клімату, спричинену протиправними діями рф та її союзників в Україні або проти України, а також буде сприяти та координувати збору доказів”, – повідомила Юлія Овчинникова.

У своєї резолюції Європейський парламент підкреслив, що загарбницька війна росії проти України є серйозним міжнародним злочином, особливо в контексті можливого використання всіх типів зброї масового знищення, що призводить до катастрофічних наслідків для миру у всьому світі, засобів до існування людей та довгострокової та серйозної шкоди природному середовищу та клімату.

“Я вдячна всім колегам з Європейського парламенту за підтримку України та чітку позицію щодо протиправних дій агресора, а також групі зелених, які постійно підтримують та сприяють притягненню винних за екоцид в Україні” – підсумувала Юлія Овчинникова.

Підготовча робота ЄС щодо спеціального трибуналу має розпочатися без зволікань та бути зосереджена на створенні механізмів для спеціального трибуналу у співпраці з Україною, а також підтримки українських та міжнародних органів влади у забезпеченні доказів, які будуть використані в майбутньому спеціальним трибуналом, зазначають європарламентарі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy