Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Європарламент скасував на рік усі мита для української продукції

  • 582
Європарламент скасував на рік усі мита для української продукції

Європарламент підтримав призупинення імпортних мит ЄС строком на один рік на весь український експорт. Таке рішення вкотре продемонструє абсолютну підтримку економіки нашої країни.

Про це заявила народна депутатка «Слуги Народу» Марія Мезенцева.

Вона пояснила, що це рішення означає тимчасову лібералізацію торгівлі і вона є відповіддю на війну Росії проти України, яка завдає великої шкоди економіці нашої держави.

«ЄС – найважливіший торговельний партнер України, на нього припадає понад 40% її загальної торгівлі товарами у 2021 році. Тож це рішення є вкрай важливим для нас. Відтепер будуть повністю скасовані імпортні мита на промислову продукцію, вхідні мита на фрукти та овочі, а також антидемпінгові мита та захисні заходи щодо імпорту сталі на період до одного року», – пояснила Марія Мезенцева.

Як заявила постійний доповідач по Україні Сандра Калніете, Україна сьогодні бореться не лише за свою власну свободу та безпеку, а й за свободу всієї Європи.

«Ми повинні підтримувати Україну на всіх рівнях усіма інструментами, які є в нашому розпорядженні: не лише зброєю та санкціями, а й нашою торговельною силою. Надання Україні необхідної підтримки для захисту не закінчується на полі бою; це включає й підтримку економіки України із тим, аби вона залишалася стійкою та конкурентоспроможною», – сказала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy