Site icon Політична партія «Слуга Народу»

Європарламент підтвердив, що допомога Україні буде довготривалою

Європарламент налаштований продовжувати підтримку Києва після трьох років війни росії проти України. Про це йшлося під час дебатів «Продовження непохитної підтримки України з боку ЄС після трьох років російської агресії».

Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», перший заступник голови Комітету ВР з питань інтеграції України до ЄС Вадим Галайчук.

За його словами, дебати у Європарламенті підтвердили, що допомога Україні буде довготривалою, адже йдеться про захист європейських цінностей, справедливості та миру.

«Україна – це не лише війна за свою незалежність, а й боротьба за безпеку всієї Європи. ЄС відзначає, що ця війна визначить, у якому світі ми будемо жити – світі, де панує військова сила, чи світі, побудованому на правилах і свободі», – зазначив парламентар.

ЄС продовжуватиме, зокрема, фінансувати нашу оборонну промисловість, постачати боєприпаси та засоби ППО. Також Європа підтримуватиме відновлення енергетичної інфраструктури України.

«134 млрд євро допомоги надано Україні від ЄС. А у квітні Україна отримає ще 1,9 млрд євро на оборону – кошти підуть із доходів від заморожених російських активів», – сказав народний депутат.

Він нагадав, що ЄС готує 16-й пакет санкцій проти рф, який має бути ухвалений до 24 лютого. При цьому наша держава отримала чіткий меседж, що заслуговує на справедливий мир і має бути в сильній позиції на переговорах.

Україна натомість вкотре підтвердила, що наш шлях до ЄС та НАТО – незворотний, підсумував Вадим Галайчук.