Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Європа посилює військову підтримку України

  • 96
Європа посилює військову підтримку України

ЄС сьогодні є лідером у наданні всебічної підтримки України, адже вважає її частиною власної безпеки. Про це розповіла заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

«Європа зараз лідирує у допомозі у порівнянні зі Сполученими Штатами, де досі не проголосований пакет допомоги. На цьому тлі європейські країни, європейські лідери роблять доволі сміливі заяви та затверджують пакети допомоги», – констатувала Кравчук.

Вона нагадала, що більшість безпекових угод Україна підписала саме з європейськими країнами. З огляду на російську агресію вони збільшують фінансування сектору безпеки і оборони.

«Військові бюджети країн ЄС сягнуть 2%, як це передбачено для країн НАТО. Також вони затвердили спільний військовий бюджет на 5 млрд євро», – зауважила заступниця голови фракції «Слуга Народу».

За її словами, наразі Європа сприймає Україну як фактор власної безпеки, тому збільшує допомогу.

«Зокрема це такі ініціативи, які проявила Чехія, коли зібрала для української армії снаряди поза межами Європейського Союзу. Європа доволі серйозно занепокоєна питанням безпеки і вважає, Україну частину цієї безпеки Європейського континенту», – підсумувала Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy