Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Євроінтеграційне» засідання в Раді: Як Україна наближається до стандартів ЄС

  • 10229
«Євроінтеграційне» засідання в Раді: Як Україна наближається до стандартів ЄС

Розвиток малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій в інфраструктуру, зелена трансформація, якісна харчова продукція – сьогодні парламент провів масштабну позачергову сесію, щоб розглянути законопроєкти, важливі для європейської інтеграції України і які покращать життя кожного громадянина.

Як наголосив під час брифінгу Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, це перше фундаментальне позачергове засідання за європейським та північноатлантичним інтеграційним напрямком, що ініціював Президент України.

«Проте ми й надалі напрацьовуватимемо ці напрямки», – додав він.

За словами віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, сесія минула успішно, адже всі рамкові законопроєкти і ратифікації ухвалені.

«Ми ухвалили низку важливих питань щодо цифровізації, завершуємо реформу переходу на європейські стандарти цифрового регулювання через створення незалежного органу, що відповідатиме європейським стандартам. Також проголосовані законопроєкти стосовно зеленої трансформації, декарбонізації, зокрема проєкт рамкового закону про енергоефективність. Якраз на саміті Україна – Європейський Союз Президент домовився про підтримку ЄС реалізації масштабної програми термомодернізації і саме сьогоднішній законопроєкт дав старт цим домовленостям», – зазначила вона.

Окрім того, розповіла Ольга Стефанішина, серед важливих ініціатив, які підтримали депутати, – законопроєкт про виробництво біометану, що створює правову рамку для всієї галузі, адже в контексті зеленої трансформації запит з боку європейських країн на цю продукцію дуже високий.

Ухвалили в залі і низку рішень, що створюють можливості для малого і середнього бізнесу – розширення ринків для реалізації продукції, які стосуються деяких видів рослин і дитячого харчування.

«Відтепер сфера харчової продукції відповідає вимогам ЄС: від виробництва до реалізації», – наголосила віцепрем’єрка з європейської інтеграції.

Розглянув парламент і великий блок питань щодо ратифікаційних змін – йдеться про ратифікацію угод для розвитку інфраструктури щодо залучення додаткових фінансових ресурсів та продовження співробітництва з європейським поліцейським офісом, започаткованого в момент отримання Україною безвізу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy