Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євроінтеграція, уповільнення інфляції та перевиконання бюджету: Данило Гетманцев про підсумки року

  • 84
Євроінтеграція, уповільнення інфляції та перевиконання бюджету: Данило Гетманцев про підсумки року

Серед найбільших досягнень України попри нестабільність, ситуацію на фронті та війну, якими ми можемо пишатись, – євроінтеграція, уповільнення інфляції, перевиконання бюджету та виконання фінансових зобов’язань перед країною та армією.

Про це розповів голова Комітету фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, народний депутат «Слуги Народу» Данило Гетманцев.

За його словами, першим і найбільшим досягненням року стала євроінтеграція.

«Ми отримали початок перемовин з ЄС, відкрили ринок ЄС для нашого бізнесу і приріст ВВП становить понад 5 %», – зауважив він.

Другий позитивний результат – макрофінансова стабільність. Маємо істотне уповільнення інфляції, на початок року – 26%, зараз – 5%. Маємо стабільну і прибуткову банківську систему, прибутки склали 123 млрд грн.

Третє досягнення – за рахунок детінізації маємо перевиконання Державного бюджету.

«Детінізовано і направлено в бюджет 63 млрд грн цього року: це і від ігорного бізнесу, детінізація торгівлі, алкоголь та паливо. Щодо здобутків, то виділяється соцсфера, а саме – індексація пенсій та збільшення попри війну соціальних виплат. Також нам вдалося профінансувати досить високі військові видатки – приблизно 30% від ВВП країни», – наголосив Данило Гетманцев.

Також якщо говорити про січень, то Україна має достатній запас на єдиному казначейському рахунку, допомогу від Єврокомісії, уряду Японії, МВФ, додав народний депутат.

«Перебуваючи в програмі з МВФ, впевнено дивимося у 24-й рік. Ми виконаємо свої фінансові зобовʼязання перед країною та армією», – підсумував голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy