Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євгенія Кравчук: Законопроєкт про медіа – одна із найважливіших євроінтеграційних ініціатив

  • 384
Євгенія Кравчук: Законопроєкт про медіа – одна із найважливіших євроінтеграційних ініціатив

Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт №2693-д про медіа. Він приводить норми українського законодавства про медіа у відповідність до вимог сучасної інформаційної сфери та до Європейської директиви з питань аудіовізуальних медіа послуг.

Про це повідомила співавторка законопроєкту, заступниця голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук.

«Законопроєкт про медіа – одна з найважливіших євроінтеграційних ініціатив. Із 5 вересня почнуться перші консультації, де наші колеги з Європейської комісії будуть оцінювати прогрес України по семи пунктах, серед яких якраз і є прийняття закону про медіа», – наголосила вона.

Депутатка пояснила, що законопроєкт про медіа забезпечить конкурентний медіа-ринок з чіткими правилами для всіх, а також надасть незалежному регулятору повноваження швидко реагувати на порушення на медіаринку.

«У нас роками працювали проросійські канали, але Нацрада фактично не мала повноважень відреагувати на ці порушення та запровадити хоча б штрафні санкції проти ЗМІ, які відверто працюють на ворога. Впевнена, що післявоєнний медійний ринок буде переформатований. Ми маємо прагнути до того, аби на редакційну політику ЗМІ не мали впливу ані олігархи, ані інші власники», – додала Євгенія Кравчук.

Вона також зауважила, що розгляд законопроєкту про медіа вже привітали офіційні особи і дипломати ЄС.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy