Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євгенія Кравчук: Заборона ввозити всю видавничу продукції з РФ - це частина інформаційного фронту

  • 6807
Євгенія Кравчук: Заборона ввозити всю видавничу продукції з РФ - це частина інформаційного фронту

Держкомтелерадіо розмістив на офіційному сайті наказ про призупинку видачі та зупинку дії дозволів на ввезення видавничої продукції з території держави-агресора – Російської Федерації.

Таке рішення відомство ухвалило ще на початку березня через відкриту та широкомасштабну військову агресію РФ проти України.

Це допоможе не допустити культурний та інформаційний вплив держави-агресора на суспільні настрої українців, наголосила заступниця очільника парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від «Слуги Народу» Євгенія Кравчук.

«Нарешті заборонено ввезення російських книг. Завдяки цьому кроку український ринок стане, як майже всі ринки в світі, вільним від закордонних видавців», – зазначила вона.

Євгенія Кравчук нагадала, що питання протидії російській пропаганді є у топі порядку денного в Україні багато років. Адже це – важлива частина нашого інформаційного фронту.

«Ми боремося із засиллям російської книги різними методами. Промотуємо читання, підтримуємо українську книгу на бюджетному рівні, знаходимо можливості знизити податковий тиск, плануємо запровадити компенсацію оренди під книгарні, сертифікати на придбання книг. До війни українці дуже охоче витрачали «ковідну» тисячу саме на книги», – розповіла заступниця очільника парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики від “Слуги Народу” Євгенія Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy