Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євгенія Кравчук: В Україні розробляють реєстри знищеної культурної спадщини

  • 367
Євгенія Кравчук: В Україні розробляють реєстри знищеної культурної спадщини

Внаслідок російської агресії в Україні зруйновані та пошкоджені 540 історичних будівель та релігійних споруд. Фіксація цих злочинів має стати ще однією підставою для накладення додаткових санкцій на рф. Про це заявила заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

«Розробкою єдиної уніфікованої системи реєстрів наразі займається Міністерство цифрової трансформації України. До неї будуть внесені відповідні фото та відеоматеріали не лише зруйнованих або знищених історичних будівель, а й культурна матеріальна та нематеріальна спадщина», – розповіла Євгенія Кравчук.

За її словами, ці злочини фіксують у реєстрах Міністерством культури та інформаційної політики та Міністерством розвитку громад та територій для подальшого їх відновлення. Водночас ця інформація має стати додатковим фактором накладення санкцій на рф.

«Це можуть бути санкції стосовно Ермітажу, який фактично курує так звані «археологічні дослідження» на тимчасово окупованих територіях України. Також росію мають виключити з ЮНЕСКО за знищення та розкрадання української культурної спадщини», – стверджує заступниця голови фракції «Слуга Народу».

«У жовтня одна з ракет впала за 700 метрів від Софії Київської, яка входить до реєстру спадщини ЮНЕСКО. Крім того, знищення культурної спадщини в тимчасово окупованому Криму додано до позову України. Тому країни-члени ЮНЕСКО мають виключити росію з цієї організації», – підсумувала Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy