Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євгенія Кравчук: Україна очікує на ратифікацію в ПАРЄ двох важливих резолюцій

  • 368
Євгенія Кравчук: Україна очікує на ратифікацію в ПАРЄ двох важливих резолюцій

Наразі в Парламентській асамблеї Ради Європи в процесі підготовки перебувають дві резолюції, ініційовані українською делегацією.

Про це в проєкті #ЯкТамВоно розповіла членкиня постійної делегації Верховної Ради в ПАРЄ, заступниця голови парламентської фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

За її словами, перша резолюція стосується української культурної ідентичності та намагання її знищити росією під час війни. Йдеться не лише про фізичне знищення будівель.

«Понад 540 об’єктів культурної спадщини, релігійних споруд повністю, або частково зруйновані. Ці факти документально засвідчені та внесені до реєстрів з метою подальшого відновлення. Але існують нематеріальні факти злочинів: вилучення українських книг з бібліотек, заборона вивчення в школах на тимчасово окупованих територіях української мови та її викладання», – зазначила Євгенія Кравчук.

Народна депутатка додала, що ці факти є намаганням країни-окупанта стерти саме культурну ідентичність, що є частиною геноциду українського народу.

«Друге важливе рішення, яке Україна очікує від ПАРЄ – резолюція щодо російської пропаганди. В деяких країнах журналісти продовжують брати інтерв’ю у російських пропагандистів. Ми хочемо довести, що пропаганда є злочином росії проти України, а не «свободою слова». Пропагандисти обов’язково мають опинитися на лаві підсудних», – резюмувала народна депутатка.

Нагадаємо, політична партія «Слуга Народу» запустила новий проєкт, де партійці коротко і по суті відповідають на важливі питання сьогодення. Долучайтеся до переглядів на сторінках у соціальних мережах партії за хештегом #ЯкТамВоно.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy