Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євгенія Кравчук: Україна має імплементувати 3000 актів ЄС

  • 114
Євгенія Кравчук: Україна має імплементувати 3000 актів ЄС

Парламент готовий працювати максимально швидко, щоб наблизити українське законодавство до норм ЄС. Зокрема, Україна має імплементувати 3000 актів ЄС.

Про плани Верховної Ради на січень  розповіла заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

Вона переконана: процеси євроінтеграції будуть постійні та численні.

«Якщо говорити про скринінг, тобто перевірку нашого законодавства, то ми вже зробили самоперевірку і очікуємо цього від Єврокомісії. Ми розуміємо, що Україна має імплементувати 3000 актів, не законопроєктів, а актів, які відповідають нормам ЄС. Це можуть бути рішення на рівні кабміну. Наприклад, це може бути один закон, який вирішить питання 10 актів. Але це робота на наступні десятки років», – зазначила народна депутатка «Слуги Народу».

За словами Євгенії Кравчук, парламент працюватиме оперативно, «бо ми маємо підтримку населення і політичну волю і цей момент треба використати максимально».

Також заступниця голови фракції навела приклад одного з таких важливих законопроєктів, що вже зареєстрований, – про доброчесне лобіювання. Профільний комітет спочатку має опрацювати цей документ і потім відбудеться голосування в залі.

«Документ має на меті не дати олігархам, великому бізнесу впливати на політику. Але водночас ми б не хотіли, щоб це вплинуло на добросовісну адвокацію, зокрема з боку громадських організацій, які роблять цю роботу добре», – зауважила вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy