Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євгенія Кравчук: Розвиток річкових перевезень дасть економічний поштовх громадам

  • 6238
Євгенія Кравчук: Розвиток річкових перевезень дасть економічний поштовх громадам

В Україні потрібно розробити державну програму підтримки та повноцінного запуску пасажирських річкових перевезень Дніпром. Це дасть поштовх для економічного розвитку громад.

Про це заявила заступниця голови комітету, голова підкомітету з питань інформаційної політики Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук під час річкового промотуру на теплоході «Ракета» з Києва до Київського моря разом із народними депутатами, представниками Міністерства інфраструктури, Міністерства культури та інформаційної політики і Державного агентства розвитку туризму.

«Наразі вже розроблені маршрути до Вишгорода та Канева. Туристи можуть приїхати, подивитися ГЕС, відомі шевченківські місця, сходити в музеї, придбати десь художні промисли, десь вишиванку, вироби гончарства тощо. Це все сприятиме економічному розвитку громад і митців, які там живуть. Адже вони зможуть реалізувати свою унікальну продукцію», – сказала вона.

За словами Євгенії Кравчук, важливо, щоб громади також це розуміли і розвивали інфраструктуру, були готовими до прийому туристичного потоку і якісного обслуговування.

«Річкові перевезення можуть стати реальною підтримкою громад і людей», – підсумувала вона.

Водночас голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів зазначила, що на сьогодні перший туристичний оператор проводить екскурсії в тестовому режимі.

Так, протягом минулих тижнів ДАРТ організував чотири тестових тури на судні до Канева для 300 учасників фокус-груп. Результати опитування сприятимуть реалізації рейсових маршрутів наступного року до Канева та Чорнобиля, зазначає голова агентства.

«Опитування фокус-групи дало змогу оцінити туристичний продукт Канева, щоб у подальшому розробити державну програму з підтримки та запуску таких річкових перевезень. Вони точно дадуть поштовх розвитку міст», – підсумувала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy