Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євгенія Кравчук розповіла, як вирішувати проблему читання

  • 5576
Євгенія Кравчук розповіла, як вирішувати проблему читання

​​До обговорення проблеми розвитку читання в Україні варто залучити людей, які з тих чи інших причин не мають навички читати книги.

Про це заявила заступниця голови комітету, голова підкомітету з питань інформполітики Євгенія Кравчук на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм».

«Я хочу поговорити про заклади культури в умовах децентралізації. Не треба думати, що щось має зробити держава згори, з Києва і без залучення місцевої влади, місцевих депутатів і місцевої громади. Дуже важлива в цьому плані синергія. Я хотіла би акцентувати увагу, що перед нами є певний виклик. Зазвичай проблему читання обговорюють колом людей, які й так багато читають. Нам потрібно залучити до цього обговорення, цієї стратегії людей, які з тих чи інших причин не мають такої навички», – заявила Євгенія Кравчук.

Водночас вона зазначила, що для реалізації Стратегії розвитку читання вже ухвалений за основу законопроєкт №4318 «Про внесення змін до Закону України “Про культуру” щодо загальних засад надання населенню культурних послуг» та зареєстрований №5002 «Про внесення змін до Закону України “Про бібліотеки і бібліотечну справу”.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy