Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євгенія Кравчук: Питання меморалізації російсько-української війни потребує професійної дискусії

  • 73
Євгенія Кравчук: Питання меморалізації російсько-української війни потребує професійної дискусії

Пам’ятних дат, пов’язаних з трагічними подіями нинішньої війни, зʼявляється, на жаль, дедалі більше. Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики, як профільний, отримує безліч пропозицій від експертів та громадськості щодо відзначення тих чи інших подій на державному рівні.

Про це повідомила заступниця голови Комітету, народна депутатка від фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук під час круглого столу «Російсько-українська війна: календар ключових дат».

За її словами, надходили, зокрема, листи щодо меморіалізації дати теракту в Оленівці, де загинули українські захисники і захисниці.

«Ми відчуваємо біль родин, які втратили найдорожчих людей. Впевнена, тут потрібна професійна дискусія, і я дуже підтримую те, що вона розпочалася», — акцентувала парламентарка.

Євгенія Кравчук також зауважила, що держава має бути чутливою до тих категорій громадян, особливо дітей, яких можна ретравматизувати відзначенням певних свят. Як от День матері, День Батька, День захисників та захисниць.

«Ці позитивні за своєю суттю свята викликають сльози і тяжкі переживання у дітей, які втратили маму, тату чи всю родину у війні. Про це теж варто думати. І дуже серйозно. Отже, діалог щодо питання меморіалізації російсько-української війни важливий. Це допоможе спільно знайти найкращі рішення», — наголосила народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy