Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євгенія Кравчук про вступ Слуги Народу до ALDE: Без України не ухвалюватимуть жодні важливі рішення

  • 7614
Євгенія Кравчук про вступ Слуги Народу до ALDE: Без України не ухвалюватимуть жодні важливі рішення

Вступ партії «Слуга Народу» до політичної європейської родини відкриває новий рівень можливостей для просування інтересів України на рівні Європи.

Про це заявила заступниця голови фракції «Слуга Народу», віцепрезидентка ALDE в ПАРЄ Євгенія Кравчук, коментуючи набуття «Слугою Народу» повноправного членства в партії «Альянс лібералів і демократів за Європу» (ALDE).

«Повноцінний вступ «Слуги Народу» в ALDE означає широку мережу контактів практично в кожній країні. Якщо порівнювати з парламентом, то політична родина, якою є ALDE, – фактично як окрема фракція. І там можна найтісніше та найефективніше відстоювати інтереси, просувати резолюції, корисні для України рішення», – пояснила вона.

Євгенія Кравчук також зазначила, що президент Європейської ради Шарль Мішель також входить до ALDE. А саме від Європейської ради Україна очікує рішення щодо отримання статусу кандидата на вступ до ЄС.

Крім того, додає депутатка, вступ «Слуги Народу» до ALDE посилить роботу партії в міжпарламентських делегаціях, дозволить українським парламентарям претендувати на керівні посади в цих міжпарламентських організаціях.

«Представництво партії Слуга Народу в ALDE буде дуже високим. Фактично без України не можна буде ухвалити жодного важливого рішення, і це підкреслює важливість України для європейської родини», – наголосила Євгенія Кравчук.

Нагадаємо, ALDE – європейська партія, що включає ліберальні і ліберально-демократичні партії, які в основному діють у країнах ЄС. Це фактично конфедерація політичних партій європейських країн. На національному рівні партії-члени АЛДЄ беруть участь в урядах 12 з 27 країн ЄС.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy