Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євгенія Кравчук: ОБСЄ визнала російську агресію загрозою всьому європейському регіону

  • 451
Євгенія Кравчук: ОБСЄ визнала російську агресію загрозою всьому європейському регіону

На сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ ухвалили три важливі для України резолюції, зокрема стосовно російської агресії. Про це заявила заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

«Підсумком роботи сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ стали три важливі резолюції. Перша і головна з них – агресивна війна російської федерації проти України та її народу також становить загрозу всьому регіону ОБСЄ», – сказала Кравчук.

За її словами, резолюція розглядає злочини росії як воєнні злочини, злочини проти людяності й геноцид та наполягає на якнайшвидшому створенні спеціального міжнародного кримінального трибуналу, щоб притягнути винних до відповідальності.

«Також ця резолюція закликає Постійний комітет ПА ОБСЄ внести зміни до Правил і процедур, щоб позбавити повноважень делегацію держави-учасниці, яка порушила суверенітет та територіальну цілісність іншої держави-учасниці. Першочергово це стосується росії», – пояснила Кравчук.

Крім того, Парламентська асамблея ОБСЄ вимагає негайно й у повному обсязі вивести російські війська й відновити територіальну цілісність України та засуджує примусову депортацію українців на територію рф і практику фільтраційних таборів.

«Ще дві резолюції стосуються питань безпеки журналістів у зоні конфлікту, а також впливу безпекових загроз під час війни на життя людей та громадського суспільства. Кожен ухвалений документ – цеглинка для фундаменту перемоги. Дякую захисникам і захисницям за можливість взяти участь у сесії ОБСЄ у Бірмінгемі», – підсумувала Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy