Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євгенія Кравчук: ОБСЄ час належно відреагувати на злочинні дії рф

  • 580
Євгенія Кравчук: ОБСЄ час належно відреагувати на злочинні дії рф

Верховної Ради звертатиметься до Парламентської Асамблеї ОБСЄ та парламентів її держав-учасниць щодо неприпустимості участі членів парламенту рф в роботі статутних органів Асамблеї (Постанова № 8396).

Про це повідомила заступниця голови фракції «Слуги Народу» Євгенія Кравчук, яка вже долучилась до підписання проєкту Постанови.

«Ми закликаємо ПА ОБСЄ виконати свої рішення щодо внесення змін до Правил Процедур Асамблеї щодо неприйнятності участі представників парламентів рф та республіки білорусь у роботі статутних органів Асамблеї. Щодо цього у дні лютневої сесії, яка відбудеться у Відні, ми проведемо консультації з партнерами, аби на наступній – у Ванкувері нарешті затвердили зміни до Правил процедури Асамблеї, які передбачатимуть призупинення повноважень представників парламентів держав-учасниць, які порушують принципи ОБСЄ та вчиняють акт збройної агресії», – зауважила вона.

За словами Євгенії Кравчук, вже відомо, що Австрія видала візи російській делегації, члени якої відтак точно приїдуть.

«Працюємо з союзниками щодо їхньої публічної позиції під час цієї сесії. Українська делегація, безумовно, брати участі у засіданні в одній залі з росіянами не буде і бойкотуватиме усі офіційні заходи у Відні», – сказала народна депутатка «Слуги Народу».

Євгенія Кравчук наголосила, ОБСЄ час належно відреагувати на злочинні дії держави-терориста та її намаганням блокувати роботу Організації.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy