Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євгенія Кравчук: Новий закон про туризм можуть ухвалити вже навесні

  • 10127
Євгенія Кравчук: Новий закон про туризм можуть ухвалити вже навесні

Створення місцевих фондів розвитку туризму, єдиного туристичного реєстру і 7-річне стратегічне планування галузі – усе це передбачається у новій редакції законопроєкту про туризм, який можуть ухвалити вже навесні цього року.

Про це заявила заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук під час пресконференції на тему «Стратегічні плани розвитку туристичної галузі України».

За її словами, цей документ є найважливішим для туристичної галузі і передбачає декілька важливих змін.

«Насамперед з’являється стратегічне планування туристичної галузі на 7 років. Мають узгоджуватися напрямки, які ми будемо розвивати. Робиться ставка на в’їзний туризм і подорожі країною для наших громадян, де це можливо відповідно до карантинних умов», – розповіла Євгенія Кравчук.

Також планують створити місцеві фонди розвитку туризму. Туристичний збір, який кожен турист сплачує при ночівлі в готелі чи хостелі, буде спрямований саме в окремий фонд і використовуватися тільки на потреби туризму. Наприклад, на маркетинг або на купівлю техніки для очищення пляжів.

«Питання, на що спрямувати отримані кошти, вирішуватиме місцева влада, але у співпраці з бізнесом», – додала заступниця голови комітету.

Законопроєкт передбачає і створення єдиного туристичного реєстру і порталу не лише для представників туристичної галузі, але й для громадян, щоб вони могли перевіряти фірми та операторів, в яких купують послуги.

Як пояснила Євгенія Кравчук, досить часто можна спостерігати, коли українські туристи не можуть 2-3 доби вилетіти з країни, де відпочивали, чи їх вчасно не заселяють в номер. За законопроєктом, держава залишить контроль і перевірки за туроператорами і кожен турист матиме страховку на комфортне повернення додому, якщо оператор не зможе цього забезпечити.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy