Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євгенія Кравчук: Ми посилили представництво України в міжнародних організаціях

  • 294
Євгенія Кравчук: Ми посилили представництво України в міжнародних організаціях

У Парламентській асамблеї ОБСЄ позиції України стануть більш вагомими. Про це заявила заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

«Ще одне посилання українського представництва в міжнародних організаціях. Сьогодні ліберали Liberal, Democratic and Reformers в Парламентській асамблеї ОБСЄ обрали мене віцепрезидентом групи. Головою групи переобрали Хеді Фрай, яка також очолює делегацію Канади», – повідомила Кравчук.

Наразі українська делегація працює на Парламентській асамблеї ОБСЄ в Бірмінгемі. За словами заступниці голови фракції «Слуга Народу», до порядку денного вже додали розгляд правки в процедури, яка дозволить зупиняти мандат делегації країни, яка вчинила агресію проти іншої країни-члена ОБСЄ. Кравчук додала, що росіян та білорусів на засіданні немає, їм не видали візи.

Нагадаємо, раніше партія «Слуга Народу» набула повноправного членства в партії «Альянс лібералів і демократів за Європу» (ALDE). Це означає широку мережу контактів та підтримку практично в кожній країні. До прикладу, президент Європейської ради Шарль Мішель також входить до ALDE. На національному рівні партії-члени АЛДЄ беруть участь в урядах 12 з 27 країн ЄС.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy