Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Євгенія Кравчук: Декларація ПА ОБСЄ визнає рф державою-спонсором тероризму

  • 438
Євгенія Кравчук: Декларація ПА ОБСЄ визнає рф державою-спонсором тероризму

Вперше міжнародна організація в офіційному документі визнала не лише терористичну сутність режиму рф, але й спонсорування ним терористичної організації. Про це повідомила заступниця голови фракції «Слуга Народу», членкиня української делегації в ОБСЄ Євгенія Кравчук.

«Найголовніше у підсумковій Декларації ПА ОБСЄ – це заклик до держав-членів посилювати міжнародні норми, які чітко визнають терористичний характер «Групи Вагнера» та її дій, а також відповідальність рф як держави-спонсора цієї терористичної організації. Крім того, визнається неприпустимість залучення таких суб’єктів у міждержавні відносини», – сказала Кравчук.

Вона додала, що раніше ПАРЄ вже назвало режим рф терористичним, але вперше формулювання про спонсорство тероризму закріплене у офіційному документі міжнародної організації.

За словами Кравчук, Декларація характеризує дії «Групи Вагнера» як терористичні та наголошує, що російське керівництво визнало державне фінансування цієї організації. Відповідно держави-члени ОБСЄ мають вжити заходів проти «Групи Вагнера» та її афілійованих та правонаступницьких структур, зокрема оголосити їх терористичною організацією.

«До речі, аналогічний термін «state sponsor of terrorism» є в законодавстві США, які також є членом ОБСЄ. Маю надію, що це рішення стане каталізатором визнання держави-агресора спонсором тероризму в США й у всьому світі», – підсумувала заступниця голови фракції «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy