Site icon Політична партія «Слуга Народу»

Євгенія Кравчук: у Брюсселі розглянуть питання притягнення рф за злочин агресії

Притягнення росії до відповідальності за злочин агресії та підтримка України – ключові теми засідання Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС, яке стартувало у Брюсселі.

Про це повідомила народна депутатка від «Слуги Народу», членкиня постійної делегації у ПАРЄ Євгенія Кравчук.

«Розпочали роботу в рамках 17-го засідання Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС у Брюсселі. Це черговий етап нашої спільної роботи на парламентському рівні над тим, щоб Україна стала повноправним членом Європейського Союзу», – поінформувала парламентарка.

За її словами, дискусії будуть присвячені ключовим темам:

сталості підтримки України з боку ЄС та притягненню росії до відповідальності за злочин агресії;
відновленню та реконструкції;
економічному стримуванню агресора;
євроінтеграційному поступу України.

«Окрема подія сьогоднішнього дня, з якої відкриємо засідання – виступ ветерана Андрія Маджарова, який пройшов пішки понад 1500 кілометрів від польського кордону до Брюсселя, щоб донести голос України до серця Європи», – розповіла нардепка.

Вона додала, що завтра на засіданні виступить Дмитро Хилюк – журналіст і колишній цивільний заручник, який розповість про долю українських полонених, у тому числі представників медіа.

«Два дні змістовної роботи разом із колегами з Європарламенту. Вірю, що спільно ми робимо кроки, які наближають Україну до ЄС!» – наголосила Євгенія Кравчук.