Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ЄС залишається найбільшим донором українського бюджету – Роксолана Підласа

  • 303
ЄС залишається найбільшим донором українського бюджету – Роксолана Підласа

Міжнародні партнери продовжують надавати Україні пільгові кредити та безповоротну бюджетну допомогу. Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова Комітету з питань бюджету Роксолана Підласа.

«Найбільшим донором українського бюджету залишається ЄС, який в цьому році вже надав $8,1 млрд пільгового кредиту в рамках механізму макрофінансової допомоги. Проте найбільшим донором безповоротної бюджетної допомоги були і залишаються США. Це важливо в умовах, коли частка загального обсягу державного і гарантованого боргу на початок року вже сягнула 78,5% ВВП», – наголосила Роксолана Підласа.

Вона додала, що від міжнародних партнерів станом на середину червня до загального фонду державного бюджету надійшло $19,8 млрд (або 723,7 млрд грн).

«Зовнішні ресурси складають 48,9% від усіх ресурсів загального фонду, які держава акумулювала за перші 5 місяців. Внутрішні ресурси включно з розміщенням військових облігацій становлять 51,1%», – пояснила голова бюджетного комітету.

Також вона зазначила, що з початку року Україна отримала $2,7 млрд від Міжнародного валютного фонду та $1,76 млрд від Канади.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy