Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ЄС виділив 1 млн євро для підтримки жінок

  • 10251
ЄС виділив 1 млн євро для підтримки жінок

ЄС виділив 1 мільйон євро для підтримки жінок у подоланні негативних наслідків пандемії COVID-19 та для посилення гендерної рівності в Україні. Це вкотре свідчить про активну підтримку європейських партнерів та бажання просувати жіноче лідерство.

Про це сказала народна депутатка від «Слуги Народу» Марія Мезенцева.

«Розширення та підтримка жінок, зокрема їхніх можливостей і в соціальній, і в політичній сферах сприятиме не лише жіночому лідерству як такому, гендерній рівності, але й успіху України загалом», – сказала вона.

Так, 18-місячна програма «WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей» фінансується Європейським Союзом та реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні. Працює програма за трьома напрямами:
✅підтримка організацій громадянського суспільства у 12 областях України, які надають допомогу жінкам, що постраждали від гендерно зумовленого насилля;
✅підтримка жінок-медиків через надання їм санітарних наборів для медичних працівниць. В Україні 83,1% медиків — жінки;
✅підтримка жіночої дипломатії задля розширення спроможності та залучення більшої аудиторії до обізнаності про переваги гендерної рівності.

Програма забезпечить зниження негативних наслідків пандемії COVID-19 – економічних, соціальних та психологічних – на здоров’я й безпеку жінок і дівчат та підтримають просування гендерної рівності в Україні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy