Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

ЄС виділяє додаткові 3,5 млн євро для постраждалих на Сході України

  • 9547
ЄС виділяє додаткові 3,5 млн євро для постраждалих на Сході України

Європейська комісія оголосила про виділення додаткових 3,5 млн євро гуманітарної допомоги для підтримки вразливих верств населення (людей похилого віку та осіб з інвалідністю), які постраждали від конфлікту на Сході України, на забезпечення доступу до медицини і отримання психосоціальної та психологічної допомоги.

Про це сказала народна депутатка від «Слуги Народу», заступник голови Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Марія Мезенцева.

«На сьогодні гуманітарна ситуація на Сході погіршилась, зокрема через пандемію COVID-19. Це призвело до ще більшої нестабільності та вразливості населення. Абсолютно погоджуюсь з думкою єврокомісара з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями Янеза Ленарчича, який сказав, що люди на Сході України продовжують жити в страху та боротися за задоволення своїх основних потреб. А пандемія коронавірусу погіршила ситуацію, особливо серед людей похилого віку, які часто належать до найбільш вразливих категорій населення», – розповіла вона.

Таким чином ЄС й надалі підтримуватиме людей в зоні конфлікту, але лише встановлення постійного миру може забезпечити реальне вирішення проблеми.

Як зауважила Марія Мезенцева, спеціальний представник ЄС із прав людини Еймон Гілмор під час свого візиту до Краматорська також сказав про підтримку ЄС народу України, включаючи найвразливіші прошарки населення в умовах збройного конфлікту та пандемії COVID-19.

Нагадаємо, що з березня 2014 року від збройного конфлікту на Сході України постраждало понад 5,2 мільйона людей, 3,4 мільйона з яких все ще потребують гуманітарної допомоги по обидва боки лінії зіткнення. Люди зазнають труднощів із забезпеченням засобів до існування та доступом до їжі, тоді як психічне здоров’я та психосоціальна ситуація також погіршуються.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy